همکاری با توت فرنگی

همکاری با ما ( توت فرنگی )

توت فرنگی فقط یک سایت فروشگاهی نیست بلکه یک مجموعه بزرگ است که در زمینه های مختلف با شما همکاری میکند.

در این مجموعه بزرگ ما از طراحان , نویسندگان , موسیقی دانان , گویندگان , ویزیتور ها , طراحان سایت , مدبران و … برای آموزش به کودکان و همچنین پیشرفت مجموعه خود به صورت های تمام وقت , نیمه وقت و دورکاری دعوت به همکاری میکنیم که با پر کردن فرم زیر یا تماس با مدیران ما میتوانید این زمینه فعالیت را گسترش دهید تا با یکدیگر بتوانیم به هدف هایمان برسیم و همکاری با توت فرنگی را تجربه کنید.

 

زمینه فعالیت توت فرنگی :

زمینه اصلی فعلیت ما به کارگیری مجموعه های آموزشی که مفاهیم مختلف را با استفاده از اشکال، تصاویر، رنگ ها، بازی ها، شخصیت های عروسکی و موسیقی به ذهن کودک شما منتقل می سازند، موجب پرورش فکر و بارور سازی ذهن بچه ها می شود. یکی از ویژگی های مشترک در تمامی لوح های فشرده موجود برای آموزش به کودکان این است که از موسیقی بهره مند هستند.

ارائه اطلاعات با استفاده از موزیک های شاد و ترانه های شاد کودکانه باعث می شود تا علاوه بر افزایش خلاقیت و تمرکز، سرعت یادگیری آنها نیز افزایش پیدا کند.

مطالب توت فرنگی از طریق الگوهایی مشخص به کودک اموخته می شوند و همواره سعی بر این است که با ایجاد حس نشاط و شادابی، انگیزه او برای یادگیری تقویت شود.

 

ارتباط با توت فرنگی :

برای ارتباط با همکاران ما میتوانید به صفحه ی تماس با ما و برای آشنایی بیشتر با مجموعه ی ما میتوانید به صفحه ی درباره ما مراجعه فرمایید و همکاری با توت فرنگی را شروع کنید!!

با پر کردن فرم زیر و ارسال رزومه خود از طریق واتساپ ، درخواست تان برای یافتن موقعیت شغلی که با ویژگی های شما همخوانی دارد را اعلام می کنید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .